19. 2. 2021

Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval.

V posledný fašiangový týždeň sme sa mohli opäť vrátiť do školy. Pravá fašiangová atmosféra však zavládla 12. februára 2021, kedy sa konal karneval. Pre všetkých to bola príležitosť zmeniť sa na rôzne rozprávkové, filmové, či iné zaujímavé bytosti. Napriek tomu, že karneval sa konal osobitne v každej triede za dodržiavania všetkých hygienických opatrení, nechýbala dobrá nálada, radosť a smiech.

• Najoriginálnejší snehuliak

19. 2. 2021

Do fotogalérie bol pridaný nový album Najoriginálnejší snehuliak.

Počas prvého februárového týždňa prebiehala na našej facebookej stránke súťaž o najoriginálnejšieho snehuliaka. Zapojiť sa mohli všetci žiaci. Museli však postaviť zaujímavého snehuliaka, odfotiť ho           a fotografiu pridať do komentára pod oznam o súťaži. Potom už stačilo len čakať, koľko  Páči sa mi to  ich snehuliak dostane. Najviac hlasov získal snehuliak, ktorého postavili súrodenci Sabinka              a Sebastián Hladek. Ďakujeme všetkým, ktorí sa do tejto súťaže zapojili a výhercom blahoželáme.

Viac foto...

• Zimné výrobky

19. 2. 2021

Do fotogalérie bol pridaný nový album Zimné výrobky.

V mesiaci december v našej škole prebehla aktivita - Zimné výrobky. Zapojilo sa do nej 14 žiakov. Kreativita, fantázia a zručnosť našich žiakov a ich rodičov sa v plnej miere prejavila v ich výtvoroch. Nechýbali snehuliaci, vianočné ozdoby, či domčeky. Za krásne výrobky boli všetci žiaci odmenení sladkosťami.

• Pokyny k nástupu do školy dňa 22.02.2021

18. 2. 2021

Vážení rodičia!

V pondelok 22.02.2021 opäť začína vyučovací proces vo všetkých ročníkoch našej školy aj v školskom klube detí. Vstup žiaka do budovy je povolený za nezmenených podmienok:

• čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti podpísané zákonným zástupcom žiaka TU

• kópia negatívneho testu (nie starší ako 7 dní) jedného zákonného zástupcu (k nahliadnutiu).

Testovanie prebehne v sobotu, dňa 20. februára, v čase od 9:00 do 16:00 hod. v kultúrnom dome.

Pre všetkých prihlásených stravníkov je zabezpečený obed v školskej jedálni.

• Pokyny k nástupu žiakov dňa 8. februára 2021 do ZŠ v Lomnej

6. 2. 2021

1. Žiak pri vstupe do budovy školy odovzdá:

- vypísané čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti, ktoré si môžete stiahnuť TU.

- kópiu negatívneho testu jedného zákonného zástupcu, príp. potvrdenie o výnimke.

2. Vstup do budovy je povolený len s rúškom. Naďalej platia prísne hygienické pravidlá.

3. Vyučovanie bude prebiehať v súlade s riadnym rozvrhom.

4. Žiaci, ktorí nenastúpia do školy, budú vzdelávaní dištančne.

5. Obedy sú nahlásené pre všetkých prihlásených žiakov. Ak žiak v pondelok nenastúpi do školy, bude si môcť obed odobrať pri zadnom vchode do školskej jedálne (treba zazvoniť).

6. Školský klub bude otvorený v nezmenenom režime.

Bez podpísaného čestného vyhlásenia zákonným zástupcom a kópie negatívneho testu sa žiak nebude môcť zúčastniť vyučovacieho procesu.

Ďakujeme Vám za trpezlivosť a pochopenie v tomto náročnom období.